Reprezentační fotka

 

Čištění koberců a sedacích souprav - tel. 604 963 320

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Odpočívadlo U Pupíčků

Vážení zákazníci - turisté,

tento rok začínáme již 7. sezónu turistického odpočívadla v Muchovicích pod Lysou Horou. V posledních letech jsme investovali prostředky do  sociálního zařízení a rozšířili posezení o další místa. Naši minihospůdku, kterou budeme otevírat v chladnějších dnech, při nepřízni počasí nebo na vaši objednávku. Naše hospůdka pojme cca 10 prokřehlých turistů a nabídne prostor na odpočinek po náročném výšlapu, příjemné a útulné posezení na kožešinách, prostor na usušení věcí a samozřejmě teplé i studené nápoje dle naší nabídky.
V lońském roce jsme se zařadili do partnerského programu Alpenverein a pro držitele karty nabízíme teplé nápoje a instantní polévku dle nabídky zdarma.

Otevřeno je v letních měsících od půlky června do konce srpna od rána do večera. Hosty nevyhazujeme, naopak jsme rádi, že si našli cestu k nám.

Mimo letní měsíce bývá otevřeno o některých víkendech.
Informujeme o otevření na rozcestí na modré stezce směr Lysá Hora X Muchovice.

Kde nás tedy najdete ?
Z nádraží Ostravice směr přehrada Šance. Po cca 1 km odbočka vpravo u  sochy Zlatého orla a po modré stezce směr Lysá Hora kolem potoku Mazák.  Celková trasa 2 km.Nemůžete zabloudit.
Z Lysé Hory po červené směr Ostravice a na Butořance po modré

Vyjednáváme s Beskydským pivovárkem o zastoupení jejich značky, abyste si mohli oblíbené pivo dát i u nás.
V letošní sezóně vedle vaší oblíbené ručně mleté turecké kávy a espressa nabídneme několik druhů kávy Nescafé Dolce Gusto.
Nabídneme Vám i nakládaný hermelín nebo utopence.

K dispozici máte přenosný gril, kde si můžete připravit i vlastní pochutiny.